آذر وردپرس


م
ن
و
آذر وردپرس

ادامه مطلب

ویرایش پنل مدیریت وردپرس با پلاگین White Label CMSویرایش پنل مدیریت وردپرس با پلاگین White Label CMS

ویرایش پنل مدیریت وردپرس با پلاگین White Label CMS

در این ساعت از آذر وردپرس می خواهیم به نحوه ویرایش پنل مدیریت وردپرس با پلاگین White Label CMS به صورت خلاقانه و زیبا بپردازیم.

همه ما می دانیم که پنلی زیبا به صورت پیش فرض بنام پیشخوان برای وردپرس طراحی شده است ، ممکن هست این طرح که به صورت پیش فرض طراحی شده موردپسند برخی از کاربرانی که از سیستم وردپرس استفاده می کنند نباشه!

ممکن هست کاربر انتظارات دیگری از پنل مدیریتی که داره داشته باشه، یا ممکن هست بخش های اضافی که هر وقت وارد پنل مدیریت میشه را مشاهده کنه. درسته سیستم وردپرس یک سیستم متن باز هست و ما میتونیم هر تغییری را داخل اون ایجاد کنیم اما با یک بروز رسانی همه این تغییرات از بین خواهد رفت. برای اینکه ما بتوانیم پنل مدیریت خود را ویرایش کنیم نیاز به یک افزونه کاربردی داریم که با یک بروز رسانی همه تغییراتی که اعمال کردیم از بین نره و ماندگار باشه. برای همین منظور ما د راین پست یک افزونه کاربردی بنام White Label CMS را میخواهیم برایتان معرفی کنیم که به صورت خیلی خلاق و زیبا میتونه پنل مدیریت وردپرس را ویرایش کنه که در ادامه به معرفی و قابلیت های این افزونه می پردازیم.

پلاگین White Label CMS

افزونه White Label CMS برای وردپرس

White Label CMS نام افزونه پیشرفته و کاربردی وردپرس می باشد که به کمک آن می توان قسمت پنل مدیریت وردپرس را ویرایش و شخصی سازی کرد و هر تغییر یا امکانی که موردنیاز بود را به صورت دلخواه میشه اعمال کرد.به کمک این پلاگین میتوان قسمت های از پنل مدیریت یا همون پیشخوان را حذف کرد ، بخش‌های از ورودی را تغییر داد ، بخش Header و Footer پیشخوان را با افزودن آیکن هایی تغییر داد و یا تغییرات دیگری را اعمال کرد.

قابلیت های کلیدی افزونه وردپرس White Label CMS :

  1. قابلیت حذف و اضافه کردن بخش های پیشخوان
  2. قابلیت شخصی سازی بخش های هدر و فوتر پیشخوان
  3. قابلیت افزون آیکن به بخش های مختلف
  4. قابلیت شخصی سازی صفحه ی ورود به پیشخوان
  5. کارکرد آسان
  6. قابلیت افزودن استایل
  7. و …

اگر شما نیز مثل خیلی از کاربران وردپرس نیاز به ویرایش پنل مدیریت خود به صورت خلاقه و حرفه ای دارید ما افزونه کاربردی White Label CMS را برای استفاده شما در سایت های وردپرسی پیشنهاد می کنیم.

امیدواریم این افزونه رایگان وردپرس مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد.

دانلود افزونه White Label CMS

[تعداد: 2   میانگین:  3/5]

لینک کوتاه مطلب :
https://azarwp.com/?p=1828

موضوعات :
افزونه وردپرس

درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 183 نوشته در آذر وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *